IP kamerové systémy

IP kamery IP kamerové systémy jsou založeny na plně digitálním zpracování obrazu. Každá kamera obraz převádí přímo do digitální formy. Zpracovaný obraz se tak posílá jíž připraven pro snadné ukládání v záznamovém zařízení. Výhodou je snadný přenos dat, kdy je zaručena kvalita obrazu i na dlouhou vzdálenost.

IP kamery mobou dosahovat velmi vysokého rozlišení i několik megapixelů. Což odpovídá kvalitě digitálních fotoaparátů. Další nespornou výhodou je snadnější instalace. Pokud je možno využít stávající počítačovou síť v objektu, pak lze IP kamerové systémy jednoduše připojit k nejbližšímu místu v sítí a obraz lze sledovat prakticky odkudkoli.

Ukázky z IP kamerových systémů

Můžete si prohlédnut kvalitu obrazu z IP kamerového setu, který si nabízíme za akční cenu. Další informace zde.

Klepnutím na obrázek se otevře v originálním rozlišení v novém okně.

     Kliknutím se otevře ukázka
            Ve dne
     Kliknutím se otevře ukázka
            Ve dne

Video ukázky IP kamer najdete dole na stránce..

Záznam z IP kamerových systémů

Záznamové zařízení je založeno na PC nebo jde o jednoúčelové NVR. Dnes již záznam na NVR i PC podporují s celou škálou IP kamer od nejrůznějších výrobců.

Obraz lze nahrávat jak při pohybu, tak podle předem daného časového rozvrhu. Díky většímu rozlišení jedna IP kamery pokryje stejný prostor jako několik analogových. Větší cena za jeden kus kamery se tak částečně kompenzuje počtem kamer, které nahradí.

Ukázky videa z IP kamerových systémů

IP kamerový systém s rozlišením 4Mpix, tedy 2560 x 1440 pixelů. Při přehrávání videa si přepněte na originální kvalitu.IP kamerový systém, kdy je kamera namířená na stejné místo v noci. Díky kvalitní kameře je obraz také v noci barevný při pouličním osvětlení.